Klubmestre i BBC 1959 - 1991

Brande Badminton Club har holdt klubmesterskaber for klubbens spillere i mange år.

Herunder er en liste med de kendte klubmestre

Hvis der er nogen der har de manglende data, kan de henvende sig til bestyrelsen.

Forkortelserne:    
MIK: Mikropuslinge MIN: Minipuslinge PUS: Puslinge JUN: Juniorer
YNG: Ynglinge SEN: Seniorer OB: Oldboys OG: Oldgirls
HS: Herresingle DS: Damesingle HD: Herredouble DD: Damedouble
MD: Mixdouble    


1959 SEN: HS Karl Hansen    
    DS Inger Madsen    
  YNG: HS Mogens Thaarup    
    DS Vivi Madsen    
1963 PUS: HS Jens Erik Sørensen    
  JUN: HS Jens Chr. Sejr    
  SEN HS Per Jørgensen    
    DS Tove Langballe    
    HD Hans Mondrup & Per Jørgensen
    DD Ella Ankjær & Alice Lund  
    MD Tove Langballe & Jørn Bjørnssen
1964 PUS: HS Jens Erik Sørensen    
  JUN: HS Torben Madsen    
  SEN: HS Svend Aage Jørgensen  
    DS Inger Madsen    
    HD Svend Aage Jørgensen & Carl Johan Hansen
    DD Hanne Sørensen & Alice Lund  
    MD Alice Lund & Svend Aage Jørgensen
1965 PUS: HS Jens Erik Sørensen    
  JUN: HS Lars Borgaard    
  SEN: HS A-rk.: Erik Lund    
      B-rk.: Torben Madsen  
      C-rk.: Lars Borgaard    
    DS Alice Lund    
    HD Svend Aage Jørgensen & Peter Nielsen
    DD Inger Madsen & Hanne Sørensen
    MD Alice Lund & Svend Aage Jørgensen
1966 PUS: HS Jens Erik Sørensen    
  JUN: HS Arne Sejr      
    DS Marna Johansen    
  SEN: HS Carl Flindt    
    DS Alice Lund    
    HD Carl Flindt & Poul Lund  
    DD Inger Madsen & Hanne Sørensen
    MD Alice Lund & Svend Aage Jørgensen
1967 PUS: DS Marianne Jørgensen  
  PUS: HS Peter Lund    
  JUN: HS Jan E. Jensen    
  SEN: HS Carl Flindt    
    DS Inger Madsen    
    HD Carl Flindt & Jens E. Nørskov  
    DD Inger Madsen & Hanne Sørensen
    MD Hanne Sørensen & Hans Mondrup
1968 PUS: DS Jytte Nielsen    
  PUS: HS Poul Hansen    
  JUN: HS Jens Erik Sørensen    
    DS Helle Madsen    
  SEN: HS A-rk.: Finn Møller    
      B-rk.: Flemming Pedersen  
      C-rk.: Bent Rasmussen  
      Begynder-rk.: Erik Valeø  
    DS A-rk.: Inger Madsen  
      Begynder-rk.: Lenna Jensen  
    HD Poul E. Hindkjær & Torben Madsen
    DD Alice Lund & Ella Ankjær  
    MD Alice Lund & Svend Aage Jørgensen
1969 SEN: HS A-rk.: Finn Møller    
      B-rk.: Arne Sejr    
      C-rk.: Fritz Starotska  
    DS A-rk.: Inger Madsen  
      B-rk.: Kirsten Møller  
    HD Poul E. Hindkjær & Torben Madsen
    DD Alice Lund & Ella Ankjær  
    MD Vita Lund & Poul E. Hindkjær  
1970 PUS: DS Anni Hansen    
  PUS: HS Kim Møller    
  JUN: HS Poul Hansen    
    DS Jytte Nielsen    
  SEN: HS A-rk.: Hans Johansen  
      B-rk.: Erik Midtgaard  
      C-rk.: Mogens Madsen  
    DS Ruth Kirkeby    
    HD Hans Johansen & Jan E. Jensen  
    DD Ruth Kirkeby & Helle Madsen  
    MD Helle Madsen & Hans Johansen
1971 PUS: HS Bo Steffensen    
    DS Hanne Olsen    
  JUN: HS Poul Hansen    
    DS Lisbeth Madsen    
  SEN: HS A-rk.: Carsten Præstegaard  
      B-rk.: Michael Martinsen  
      C-rk.: P.H. Bøgh Larsen  
    DS Ruth Kirkeby    
    HD Hans Johansen & Torben Madsen
    DD Inger Madsen & Ruth Kirkeby  
    MD Inger Madsen & Hans Johansen
1972 MIN: DS Inge Madsen    
  PUS: HS Jesper Borgaard    
    DS Hanne Olsen    
  JUN: HS Kim Møller    
    DS Lisbeth Madsen    
  SEN: HS A-rk.: Carsten Præstegaard  
      B-rk.: Niels Aage Vostrup  
      C-rk.: Halvor Petersen  
    DS A-rk.: Inger Madsen  
      B-rk.: Lis Jørgensen    
    HD Torben Madsen & Poul Hansen
    DD Inger Madsen & Ester Nielsen  
    MD Inger Madsen & Carsten Præstegaard
1973 PUS: HS Viggo Hansen    
    DS Annemette Nielsen    
  JUN: HS Mark Hayes    
    DS Hann Olsen    
  SEN: HS A-rk.: Carsten Præstegaard  
      B-rk.: Halvor Petersen  
      C-rk.: Henning Norup  
    DS Else Lund      
    HD Peter Lund & Carsten Præstegaard
    DD Inger Madsen & Ester Nielsen  
    MD Inger Madsen & Carsten Præstegaard
1974 MIN: HS Lars Hansen    
  PUS: HS Jesper Borgaard    
    DS Susanne Møller    
  JUN: HS Viggo Hansen    
    DS Annemette Nielsen    
  SEN: HS A-rk.: Carsten Præstegaard  
      B-rk.: Kim Møller    
      C-rk.: Peder Søndergaard  
    DS A-rk.: Else Lund    
      B-rk.: Susanne Starotska  
    HD Carsten Præstegaard & Poul Hansen
    DD Else Lund & Anni Hansen  
    MD Inger Madsen & Carsten Præstegaard
1975 PUS: HS Carsten Pedersen    
    DS Inge Madsen    
  JUN: HS Jesper Borgaard    
    DS Annemette Nielsen    
  SEN: HS A-rk.: Bo Steffensen  
      B-rk.: Jan Steffensen  
      C-rk.: Mark Hayes    
    DS A-rk.: Else Lund    
      B-rk.: Else Husum    
    HD Bent Møller & Kim Møller  
    DD Inger Madsen & Else Lund  
    MD Else Lund & Bo Steffensen  
    OB Troels Jensen    
    OG Inger Madsen    
1976 PUS: HS Peter Jakobsen    
    DS Susanne Møller    
  JUN: HS Lars Stig Hansen    
    DS Lisbeth Johansen    
  SEN: HS A-rk.: Bo Steffensen  
      B-rk.: Mark Hayes    
      C-rk.: Ole Andersen  
    DS A-rk.: Hanne Olsen    
      B-rk.: Kirsten Møller  
    HD Jan Steffensen & Bo Steffensen
    DD Hanne Olsen & Annemette Nielsen
    MD Hanne Olsen & Jan Steffensen  
    OB Hans Mondrup    
    OG Inger Madsen    
1977 MIN: HS Bjarke Hansen    
    DS Lene Rossel    
  PUS: HS Lars Hansen    
    DS Mette Mondrup    
  JUN: HS Kim Petersen    
    DS Susanne Møller    
  SEN: HS A-rk.: Kim Petersen    
      B-rk.: Lars Heide    
      C-rk.: Jens-Chr. Kjær  
    DS Hanne Olsen    
    HD Jesper Borgaard & Kim Petersen
    DD Anni Hansen & Annemette Nielsen
    MD Hanne Olsen & Kim Petersen  
1978 MIN: HS Anders Mondrup    
    DS Lene Rossel    
  PUS: HS Bjarke Hansen    
    DS Mette Mondrup    
  JUN: HS Carsten Pedersen    
    DS ingen      
  SEN:   Elite rk.: HS Erik Hagensen  
      DS Hanne Olsen  
      HD Henrik Borgaard & Carsten Præstegaard
      DD Hanne Olsen & Annemette Nielsen
      MD Lene Olsen & Erik Hagensen
    HS A-rk.: Bent Møller    
      B-rk.: Jens-Chr. Kjær  
      C-rk.: Bent Pedersen  
    DS Lenna Jensen    
    HD Flemming Pedersen & Erik Midtgaard
    DD Inger Madsen & Alice Lund  
    MD Alice Lund & Bent Møller  
    OB Hans Mondrup    
    OG Inger Madsen    
1979 MIK: HS Lars Bjelsdorf    
    DS Mette Høy    
  MIN: HS Jens Pedersen    
    DS Ulla Sørensen    
  PUS: HS Bjarke Hansen    
    DS Lene Rossel    
  JUN: HS Henrik Jørgensen    
    DS Lena Henriksen    
  SEN:   Elite rk.: HS Henrik Borgaard  
      DS Lene Olsen  
      HD Henrik Borgaard & Erik Hagensen
      DD Annemette Nielsen & Anni Hansen
      MD Annemette Nielsen & Erik Hagensen
    HS A-rk.: Bent Møller    
      B-rk.: Bent Pedersen  
      C-rk.: Preben Sørensen  
    DS Lisbeth Johansen    
    HD Bent Møller & Halvor Petersen
    DD Susan Paaske & Lisbeth Johansen
    MD Yrsa Pedersen & Flemming Pedersen
    OB Niels Borgaard    
    OG Gerda Rahbek    
1980 MIK: HS Jesper Pedersen    
  MIN: HS Jakob Midtgaard    
    DS Lene Hansen    
    HD Jakob Midtgaard & Ulrik Petersen
    DD Lene Hansen & Mette Høy  
    MD Lene Hansen & Ulrik Petersen  
  PUS: HS Anders Mondrup    
    DS Lene Rossel    
    HD Anders Mondrup & Jens Pedersen
    MD Lene Rossel & Jens Pedersen  
  JUN: HS Jesper Høy    
    DS Lena Henriksen    
    HD Kent Nielsen & Torben Fløe  
    DD Lene Rossel & Ulla Sørensen  
    MD Gitte Pedersen & Jesper Høy  
  SEN:   Elite rk.: HS Henrik Borgaard  
      DS Else Lund    
      HD Henrik Borgaard & Erik Hagensen
      DD Susanne Møller & Lene Olsen
      MD Lene Olsen & Henrik Borgaard
    HS A-rk.: Bent Møller    
      B-rk.: Peter Munkholm  
      C-rk.: Hans Ulbrichsen  
    DS Lisbeth Johansen    
    HD Bent Møller & Halvor Petersen
    DD Kirsten Møller & Tove Nielsen  
    MD Birgit Olsen & Halvor Petersen  
    OB Kurt Bloch Andersen  
    OG Inger Madsen    
1981 MIK: HS Jesper Pedersen  
    DS Heidi Daugaard  
    HD Jesper Pedersen & Ulrik Sørensen
  MIN: HS Lars Bjelsdorf  
    DS Lene Hansen  
    HD Michael Bundgaard & Brian Fedde
    DD Jette Pedersen & Pia Sørensen
    MD Jesper Pedersen & Lene Jørgensen
  PUS: HS Jens Pedersen  
    DS Hanne Stuckert  
    HD Carsten Jeppesen & Michael Møller
    DD Ulla Sørensen & Hanne Stuckert
    MD Ulla Sørensen & Ulrik Petersen
  JUN: HS Michael Petersen  
    DS Anette Frederiksen  
    HD Lars Holmgaard & Anders Mondrup
    DD Lene Rossel & Gitte Pedersen
    MD Michael Pedersen & Anette Frederiksen
  SEN:   Elite rk.: HS Tommy Kristiansen
      DS Lene Olsen
      HD Erik Hagensen & Carsten Pedersen
      DD Lene Olsen & Lena Henriksen
      MD Lene Olsen & Erik Hagensen
    HS A-rk.: Peter Munkholm
      B-rk.: Erik Pedersen
      C-rk.: Bent Parbo  
    HD Halvor Petersen & Bent Møller
    DD Alice Lund & Inger Madsen
    MD Anni Hermann & Ole Hansen
    OB Bent Møller  
    OG Alice Lund  
1982 MIK: HS Ulrik Sørensen  
    DS Bettina Schröder  
    HD Ulrik Sørensen & Claus Petersen
    DD Bettina Schröder & Line Bjelsdorf
  MIN: HS Jesper Pedersen  
    DS Jette Jensen  
    HD Jesper Pedersen & Lars Breinholt Andersen
    DD Jette Jensen & Mette Thomsen
    MD Jette Jensen & Jesper Pedersen
  PUS: HS Ulrik Petersen  
    DS Lene Hansen  
    HD Ulrik Petersen & Jakob Midtgaard
    DD Lene Hansen & Mette Høy
    MD Lene Hansen & Ulrik Petersen
  JUN: HS Anders Mondrup  
    DS Lene Rossel  
    HD Anders Mondrup & Jens Pedersen
    DD Lene Rossel & Anita Nielsen
    MD Hanne Stuckert & Michael Møller
  SEN:   Elite rk.: HS Jesper Borgaard
      DS Lene Olsen
      HD Jesper Borgaard & Michael Petersen
      DD Lene Olsen & Gurli Mikkelsen
      MD Gitte Pedersen & Jesper Borgaard
    HS A-rk.: Bent Møller  
      B-rk.: Frank Pedersen
      C-rk.: Lars Holmgaard
    HD Hardy Jørgensen & Ole Andersen
    DD Gerda Rahbek & Dora Rahbek
    MD Tove Kjær Andersen & Bent Møller
    OB Flemming Pedersen
    OG Gerda Rahbek  
1983 MIK: HS Klaus Pedersen  
    DS Anne Kirsten Andersen
    HD Klaus Pedersen & Ricki Boye Hansen
  MIN: HS Ulrik Sørensen  
    DS Heidi Daugaard  
    HD Dan Pedersen & Boie Pedersen
    DD Pia Fedde & Margit Jensen
    MD Bettina Schröder & Ulrik Sørensen
  PUS: HS Michael Bundgaard  
    DS Lene Hansen  
    HD Michael Bundgaard & Lars Bjelsdorf
    DD Lene Hansen & Jette Jensen
    MD Pia Sørensen & Michael Bundgaard
  JUN: HS Michael Møller  
    DS Hanne Stuckert  
    HD Søren Kirchhoff & Carsten Jeppesen
    DD Hanne Stuckert & Ulla Sørensen
    MD Ulla Sørensen & Michael Møller
  SEN:   Elite rk.: HS Carsten Pedersen
      DS Lene Olsen
      HD Tommy Kristiansen & Claus Petersen
      DD Gitte Pedersen & Anette Frederiksen
      MD Lene Olsen & Carsten Pedersen
    HS A-rk.: Lars Jensen  
      B-rk.: Erik Pedersen
      C-rk.: Keld Nielsen  
    DS B-rk.: Hanne Hansen
    HD Halvor Petersen & Bent Møller
    DD Alice Lund & Inger Madsen
    MD Bente Simonsen & Lars Holmgaard
    OB Flemming Pedersen
    OG Alice Lund  
1984 MIK: HS Ricki Boye Hansen  
    DS Katrine Larsen  
    HD Thomas Møller & Michael Thaarup
  MIN: HS Ulrik Sørensen  
    DS Bettina Schröder  
    HD Jesper Nielsen & Jens Nørgård
    DD Bettina Schröder & Line Bjelsdorf
    MD Bettina Schröder & Ulrik Sørensen
  PUS: HS Dan Pedersen  
    DS Jette Jensen  
    HD Michael Frank & John Levring
    DD Jette Jensen & Lotte Buchbjerg
    MD Jette Husum & Dan Pedersen
  JUN: HS Jakob Midtgaard  
    DS Lene Hansen  
    HD Jakob Midtgaard & Ole Andersen
    DD Lene Hansen & Mette Høy
    MD Lene Hansen & Jakob Midtgaard
  SEN:   Elite rk.: HS Anders Mondrup
      DS Lene Olsen
      HD Claus Petersen & Michael Møller
      DD Lene Olsen & Dorte Rønfeldt
      MD Dorte Rønfeldt & Michael Møller
    HS A+B-rk.: Ralf Løth  
      C-rk.: Kent Pedersen
    DS B-rk.: Inger Madsen
    HD Halvor Petersen & Bent Møller
    DD Alice Lund & Inger Madsen
    MD Hanne Pedersen & Frank Pedersen
    OB Bent Møller  
    OG Inger Madsen  
1985 MIK: HS Søren Mondrup  
    DS Winnie Jørgensen  
    DD Winnie Jørgensen & Mette Strømsholdt
  MIN: HS Ricki Boye Hansen  
    DS Anne Kirsten Andersen
    HD Claus Sørensen & Claus Pedersen
    DD Anne Kirsten Andersen & Katrine Larsen
    MD Katrine Larsen & Claus Sørensen
  PUS: HS Jesper Pedersen  
    DS Heidi Daugaard  
    HD Jesper Pedersen & Ulrik Sørensen
    DD Bettina Schröder & Line Bjelsdorf
    MD Jette Husum & Jesper Pedersen
  JUN: DS Jette Jensen  
    DD Jette Pedersen & Pia Sørensen
  SEN:   Elite rk.: HS Jakob Midtgaard
      DS Anette Frederiksen
      HD Claus Petersen & Michael Møller
      DD Anette Frederiksen & Dorte Rønfeldt
      MD Lene Olsen & Tommy Kristiansen
    HS A-rk.: Michael Jendritska
      B+C-rk.: Robert Kristiansen
    DS B-rk.: Susan Påske Munkholm
    HD Halvor Petersen & Bent Møller
    DD Alice Lund & Inger Madsen
    MD Hanne Hansen & Michael Jendritska
    OB Bent Møller  
1986 MIK: HS Torsten Løth  
    DS Elisabeth Laursen  
    HD Jesper Nygaard Jensen & Martin Mortensen
    DD Maria Iversen & Christina Sørensen
  MIN: HS Ricki Boye Hansen  
    DS Katrine Larsen  
    HD Ricki Boye Hansen & Thomas Møller
    DD Dorthe Zacho Rasmussen & Sidsel Jensen
    MD Katrine Larsen & Thomas Møller
  PUS: HS Ulrik Sørensen  
    DS Line Bjelsdorf  
    HD Ulrik Sørensen & Klaus Pedersen
    DD Line Bjelsdorf & Bettina Schröder
    MD Line Bjelsdorf & Jesper Nielsen
  JUN: HS Thomas Bergenholtz
    DS Heidi Daugaard  
    HD Thomas Bergenholtz & Rene Jørgensen
    DD Pia Fedde & Margit Sander
    MD Pia Fedde & Mikael Frank
  SEN:   Elite rk.: HS Tommy Kristiansen
      DS Susanne Poulsen
      HD Jakob Midtgaard & Ulrik Petersen
      DD Susanne Poulsen & Karin Rohde
      MD Susanne Poulsen & Tommy Kristiansen
    HS A-rk.: Bjørn Thomsen
      B-rk.: Jens Nielsen  
    DS Hanne Hansen  
    HD A-rk.: Halvor Petersen & Bent Møller
      B-rk.: Kent Pedersen & Jens Nielsen
    DD Kamma Løth & Hanne Hansen
    MD A-rk.: Hanne Pedersen & Frank Pedersen
      B-rk.: Ruth Nielsen & Jens Nielsen
1987 MIK: HS Jesper Nygaard Jensen
    DS Lene Dahl  
    HD Jesper Nygaard Jensen & Erik Møller
    DD Lene Dahl & Majbritt Secher
  MIN: HS Søren Mondrup  
    DS Anne Langballe  
    HD Søren Mondrup & Tom Hagensen
    DD Anne Langballe & Trine Jørgensen
    MD Winnie Jørgensen & Søren Mondrup
  PUS: HS Ricki Boye Hansen  
    DS Anne Kirsten Andersen
    HD Søren Ryberg & Tom Jensen
    DD Anne Kirsten Andersen & Katrine Larsen
    MD Anne Kirsten Andersen & Ricki Boye Hansen
  JUN: HS Ulrik Sørensen  
    DS Line Bjelsdorf  
    HD Mikael Frank & Jesper Parsberg Madsen
    DD Heidi Daugaard & Christine Laursen
    MD Bettina Schröder & Ulrik Sørensen
  SEN:   Elite rk.: HS Jakob Midtgaard
      DS Hanne Olsen
      HD Carsten Pedersen & Tommy Kristiansen
      DD Hanne Olsen & Lisbeth Lauritzen
      MD Lisbeth Lauritzen & Ulrik Petersen
    HS A-rk.: Jens Nielsen  
      B-rk.: Mikael Johannesen
    DS Inge Madsen  
    HD A-rk.: Halvor Petersen & Bent Møller
      B-rk.: Eilif Kristensen & Vagn Kristensen
    DD Alice Lund & Inger Madsen
    MD A-rk.: Inge Madsen & Michael Jendritska
      B-rk.: Lenna Jensen & Åge Jensen
    OB Bent Møller  
1988 MIK: HS Jakob Husum  
    DS Lene Dahl  
    MD Maria Iversen & Jakob Husum
  MIN: HS Jesper Nygaard Jensen
    DS Louise Sørensen  
    HD Michael Boie & Torsten Løth
    DD Louise Sørensen & Majbritt Secher
    MD Line Lauritzen & Torsten Løth
  PUS: HS Thomas Møller  
    DS Anne Langballe  
    HD Thomas Møller & Ricki Boye Hansen
    DD Anne Langballe & Trine Jørgensen
    MD Anne Langballe & Morten Jensen
  JUN: HS Ulrik Sørensen  
    DS Anne Kirsten Andersen
    HD Anders Mondrup & Claus Petersen
    DD Anne Kirsten Andersen & Anita Møberg
    MD Anne Kirsten Andersen & Ulrik Sørensen
  SEN:   Elite rk.: HS Anders Mondrup
      DS Christine Laursen
      HD Anders Mondrup & Claus Petersen
      DD Christine Laursen & Lisbeth Lauritzen
      MD Jette Jensen & Claus Petersen
    HS A-rk.: Jens Nielsen  
      B-rk.: Erik Lauritzen  
    DS Hanne Hansen  
    HD A-rk.: Michael Jendritska & Bernd Nielsen
      B-rk.: Michael Johannesen & Jørn Heide
    DD Hanne Hansen & Åse Klausen
    MD A-rk.: Ruth Nielsen & Jens Nielsen
      B-rk.: Birgit Jørgensen & Hardy Jørgensen
      OB-HS: Bent Møller
      OG-DS: Kirsten Møller
      OB-HD: Bent Møller & Jørgen Boye Hansen
      OG-DD: Hanne Pedersen & Kamma Løth
      MD: Hanne Pedersen & Frank Pedersen
1989 MIK: HS Lasse Frandsen  
    DS Mette Boie Jensen  
    HD Lasse Frandsen & Kristoffer Steen
    MD Mette Boie Jensen & Kasper Housted
  MIN: HS Jakob Husum  
    DS Lene Dahl  
    HD Jakob Husum & Jeppe Moesgaard
    DD Lene Dahl & Maria Iversen
    MD Jakob Husum & Maria Iversen
  PUS: HS Torsten Løth  
    DS Maj-Britt Secher  
    HD Torsten Løth & Michael Boie
    DD Maj-Britt Secher & Louise Sørensen
    MD Elisabeth Laursen & Torsten Løth
  JUN: HS Ricki Boye Hansen  
    DS Winnie Jørgensen  
    HD Ricki Boye Hansen & Morten Jepsen
    MD Winnie Jørgensen & Ricki Boye Hansen
  SEN.A HS Lars Heide  
    DS Anne Kirsten Andersen
    HD Michael Frank & Jesper Parsberg Madsen
    DD Anni Hermann & Else Husum
    MD Anne Kirsten Andersen & Jesper Parsberg Madsen
  SEN.B HS Kent Bjerre Pedersen
    HD Kent Bjerre Pedersen & John Nielsen
    DD Anne-Lise Antonsen & Bente Simonsen
    MD Inger Madsen & Niels Borgaard
    OB Frank Pedersen  
1990 MIK: HS Lasse Frandsen  
    DS Mette Boie Jensen  
    HD Lasse Frandsen & Kristoffer Steen
    MD Mette Boie Jensen & Kasper Housted
  MIN: HS Jakob Husum  
    DS Lene Dahl  
    HD Jakob Husum & Jeppe Moesgaard
    DD Lene Dahl & Maria Iversen
    MD Maria Iversen & Jakob Husum
  PUS: HS Torsten Løth  
    DS Maj-Britt Secher  
    HD Torsten Løth & Michael Boie
    DD Maj-Britt Secher & Louise Sørensen
    MD Elisabeth Laursen & Torsten Løth
  JUN: HS Ricki Boye Hansen  
    DS Winnie Jørgensen  
    HD Ricki Boye Hansen & Morten Jepsen
    MD Winnie Jørgensen & Ricki Boye Hansen
  SEN.A HS Lars Heide  
    DS Anne Kirsten Andersen
    HD Michael Frank & Jesper Parsberg Madsen
    DD Anni Hermann & Else Husum
    MD Anne Kirsten Andersen & Jesper Parsberg Madsen
  SEN.B HS Kent Pedersen  
    HD Kent Pedersen & John Nielsen
    DD Anne-Lise Antonsen & Bente Simonsen
    MD Inger Madsen & Niels Borgaard
    OB Frank Pedersen  
1991 MIK: HS Kasper Lauritzen  
    DS Tina Munkholm  
    HD Kasper Lauritzen & Henrik Nørholm
    MD Tina Munkholm & Kasper Lauritzen
  MIN: HS Kristian Kemph  
    DS Sabine Christensen  
    HD Kristian Kemph & Thomas Schnedler
    DD Margrethe Mols Laursen & Helle Hansen
    MD Helle Hansen & Thomas Schnedler
  PUS: HS Jesper Nygaard Jensen
    DS Lene Dahl  
    HD Jesper Nygaard Jensen & Erik Møller
    DD Louise Sørensen & Maj-Britt Secher
    MD Maj-Britt Secher & Jesper Nygaard Jensen
  JUN: HS Torsten Løth  
    DS Winnie Jørgensen  
    MD Elisabeth Laursen & Torsten Løth
  SEN.A HS Jens Nielsen  
    DS Anni Hermann  
    HD Søren Ryberg & Michael Thaarup
    DD Winnie Jørgensen & Elisabeth Laursen
    MD Winnie Jørgensen & Ricki Boye Hansen
  SEN.B HS John Nielsen  
    DS Susan Påske Munkholm
    HD Ole Antonsen & Per Skov Madsen
    DD Alice Lund & Inger Madsen
    MD Ruth Nielsen & Jens Nielsen
    OB Bent Møller  

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle